Toaletka

Od zawsze interesowały mnie piękne i oryginalne wnętrza. Uwielbiałam otaczać się magicznymi przedmiotami z duszą. Chciałam nawet studiować dekoratorstwo wnętrz. Niestety w moim mieście Toruń nie było wtedy takiego kierunku, a perspektywa przeprowadzki do innego miasta skutecznie mnie do tego zniechęciła. Wolałam zostać w bezpiecznym miejscu, które znam – przy moich rodzicach.

Jak dzisiaj (10 lat później) o tym myślę to uśmiecham się do samej siebie. Gdzie była ta odwaga którą mam teraz? Dlaczego nie miałam tyle siły i zaparcia w sobie aby spełnić swoje marzenie? Czemu nikt mnie nie popchnął w tamtym kierunku?

Oczywiście studia tutaj może nie dały mi wymarzonego zawodu, baaa były nudne jak flaki z olejem 😉 Ale ofiarowały mi wspaniałą przyjaciółkę, z którą mam kontakt do dzisiaj.

Miało być na temat zwykłej/niezwykłej toaletki a wyszło trochę inaczej i głębiej. Ale to cała ja, i taką mnie tutaj poznacie.

Także kochani spełniajcie swoje marzenia a ten strach który odczuwacie niech będzie tylko motorem do tego. A ludzie którzy mówią wam – nie można! nie uda się! zazwyczaj sami niczego nie osiągnęli w życiu i boją się tego spróbować. Czy naprawdę chcecie ich słuchać i być w tym miejscu w którym są teraz oni? Wątpię.

Moja toaletka

A wracając do tego cudnego mebla, Gdy pierwszy raz ujrzałam tą toaletkę wiedziałam że muszę ją mieć. Piękna, oryginalna, mroczna – pomyślałam pasuję do mnie i mojego wnętrza bez dwóch zdań. Miałam już wcześniej białe lusterko z rogami jelenia i czarne do ręki z uszami kota. Teraz mam cały komplet. Mój kot – Estera też je pokochała 🙂 I chociaż mieszkanie mam w stylu nowoczesno – skandynawskim, lusterka pięknie wpasowały się w jego tło, zobaczcie sami.

Toaletka

Toaletka

Moja toaletka

Toaletka MerryMeetMe cena 800 zł
Lusterko cena 360 zł
Lusterko małe cena 120 zł

A wy jakie macie toaletki ?

Zobacz również:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie będzie upubliczniony.